Pretty Super

Luxusní tašková matrace s pěti anatomickými zónami, která poskytuje individuální oporu zvlášť v oblasti  hlavy, ramen, trupu, boků a noh. Taškové jádro je tvořeno cca 384 ks jednotlivých soudečkových pružin, které jsou uloženy v samostatných textilních sáčcích, nezávisle podpírají tělo a umožňují velmi dobře kopírovat
a podpořit dokonalé rozložení hmotnosti, tím je zaručena ideální anatomická poloha páteře a uvolnění zádového svalstva během spánku. Pružinové jádro je odizolováno tuženou plstí. Matrace má rozdílnou tuhost jednotlivých lehacích ploch.

Lehací plocha SOFT je konstruovaná pro uživatele s hmotností do 75 kg. Lehací plocha HARD (modrá) je konstruovaná pro uživatele s hmotností od 75 do 120 kg. Tato kombinace je vhodná pro páry s váhovým rozdílem, kde si jednotlivec uloží matraci dle požadavku na tvrdost. Lehací plocha je profilovaná do kombinace masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky), relaxačního kruhového profilu (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu trojúhelníkového tvaru (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Na ložné ploše matrace je pěna Flexifoam® s vysokou hustotou, která dává matraci v kombinaci s taškovou pružinou výborné ortopedické vlastnosti. Potah matrace je třívrstvý Jersey Innovation, který je velice příjemný na dotek, je snímatelný a pratelný na 60 °C.

  • Možnost antialergického potahu Aloe Vera nebo Microcare.
  • Vhodné uložení na pevnou desku nebo pevný rošt.
  • Doporučená nosnost do 120 kg.
  • Výška matrace cca 22 cm.