Matrace Sport a relax

Venus

Moderní matrace, která využívá nejnovějších technologií v oblasti zdravého spánku. Je vhodná především pro sportovně založené jedince, a to díky profilacím ložných ploch, které různou intenzitou masírují jednotlivé části těla a také díky luxusnímu potahu Freshcontrol, který napomáhá odbourávání únavy a svým složením přispívá k rychlé regeneraci svalové hmoty. Jádro matrace tvoří tepelně modifikované pěna Flexifoam® o dvou různých tuhostech. Matrace má tudíž možnost individuelní volby tuhosti strany SOFT/HARD. Potah Freshcontrol uvolňuje příjemnou levandulovou vůni, která působí během spánku jako stimulant, uvolňuje svalové napětí a pročišťuje hlavu.

Povrch je snímatelný, pratelný na 60 ºC. Matrace je standardně dodávána v ochranném trikotu, který prodlužuje její životnost.

Vhodné uložení na pevný, lamelový i polohovatelný rošt (matrace kopíruje rošt pod zátěží).

Možnost antialergického potahu Aloe Vera nebo Microcare. Více

Serena

Vysoce kvalitní moderní matrace, která vytváří nový trend v oblasti zdravého a aktivního odpočinku. Je vhodná nejen pro aktivní a rekreační sportovce, ale i širokou veřejnost. Maximálního komfortu při ležení je dosaženo použitím více objemových studených pěn o různé tuhosti. Ložná plocha obou desek je profilována kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky), relaxačního kruhového profilu (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu trojúhelníkového tvaru (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Luxusní potah Freshcontrol uvolňuje příjemnou levandulovou vůni, která působí během spánku jako stimulant, uvolňuje svalové napětí a pročišťuje hlavu, napomáhá odbourávání únavy a svým složením přispívá k rychlé regeneraci svalové hmoty.

Je snímatelný, pratelný na 60 ºC. Matrace je standardně dodávána v ochranném trikotu, který prodlužuje její životnost. Doporučujeme též široké veřejnosti pro relaxaci. Zákazník má možnost volby tuhosti strany SOFT/HARD.

Vhodné uložení na pevný, lamelový i polohovatelný rošt (matrace kopíruje rošt pod zátěží). Možnost antialergického potahu Aloe Vera nebo Microcare.

Doporučená nosnost do 130 kg.

Výška matrace cca 17 cm. Více