Matrace

Nabízíme zdravotní a antidekubitní matrace v různých cenových variantách.

Naše matrace jsou vyrobeny z vysoce pružných pěn – PUR, studené pěny, termoaktivní pěny – které zajišťují dokonalé rozložení tlaku na lidské tělo a maximální provzdušnění.

Antidekubitní pěny reagují na tělesnou teplotu a tím dochází k eliminování tlaků. Tyto pěny zaručují pohodlnější spánek, neboť snižují počet převracení člověka ve spánku, napomáhají ke zlepšení krevního oběhu a k celkové regeneraci organismu.

 

Přehled potahových látek

Innovation – základní varianta snímatelného potahu. Praní na 60 °C.

Aloe Vera – luxusní potahová látka obsahující mikrokapsle s přírodním extraktem z Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Tato potahová látka je dodávána za příplatek (vyjma matrací Nina
a Liliana).

Microcare – luxusní potahová látka obsahující acetátové vlákno, které vytváří kyslík, ničí plísně, roztoče
a ostatní nežádoucí mikroorganismy. Vysoká gramáž proševu. Je dodávána za příplatek (vyjma matrací Nina
a Liliana).

Frotex – Luxusní jednobarevný potah prošitý dutým vláknem, snímatelný, pratelný na 60 °C. Standardně dodáván k matraci Maxi. Za příplatek dodáván k dětským matracím Baby a Baby super.

Freshcontrol – luxusní potahová látka napomáhající odbourávání únavy. Svým složením přispívá k rychlé regeneraci svalové hmoty. Potah Freshcontrol uvolňuje příjemnou levandulovou vůni. Aromaterapeutický efekt využívající přírodní levandulový extrakt působí během spánku jako stimulant, uvolňuje svalové napětí
a pročišťuje hlavu. Potah neobsahuje žádné toxické látky. Je snímatelný, pratelný na 60 ºC. Nesmí se sušit v bubnové sušičce. Je dodáván standardně k matracím Venus, Serena a Ambiente milenium.

Snímatelné potahy – jsou konstrukčně řešeny ze dvou samostatných polovin tak, aby bylo možné vyprat pouze jeden díl, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. Všechny potahy lze prát do teploty 60°C. Možnost výběru potahu umožňuje plně reflektovat požadavky konkrétního uživatele na ortopedičnost jádra ve spojení s požadavky na vlastnosti potahové látky.